Obecnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ELEKTRYK/ELEKTROMONTER DO PRACY NA OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH Zadania:
• Wykonywanie i konserwacja i/lub naprawa instalacji elektrycznych
• Praca przy podłączaniu tras kablowych i szaf sterowniczych
• Wykonywanie pomiarów
• Praca na podstawie dokumentacji technicznej
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
• Mile widziany certyfikat VCA
Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
• Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV w dwoch jezykach oraz uprawnienia na adres: info@paszend.com

Paszend bv