Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. reklamacji

Miejsce pracy: Warszawa
Numer ref. MSR/014/ARO

Zakres obowiązków:

• Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych od klienta zewnętrznego
• Rejestrowanie zgłoszeń w bazie reklamacyjnej
• Rzetelne uzupełnianie formularzy reklamacyjnych
• Archiwizowanie dokumentów
• Współpraca z magazynem w zakresie reklamacji
• Współpraca z klientem zewnętrznym w zakresie reklamacji
• Współpraca z działem Transportu
• Wystawienie dokumentów korygujących

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku - min. rok
• Dobra znajomość MS Excel
• Doświadczenie w prowadzeniu trudnych rozmów z klientem - mile widziane
• Znajomość programu SAP - mile widziana
• Umiejętności analityczne
• Skrupulatne i rzetelne wykonywanie zadań
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Manpower
• Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie farmaceutycznej
• Pracę dla rozpoznawalnej firmy
• Atrakcyjną lokalizację firmy - nieopodal Dworca Gdańskiego
• Możliwość skorzystania z benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna)

Prosimy o załączenie klauzuli:

\\\"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.\\\"

602 666 661